Bod na gostovanju kod Dinama II…

U 12.kolu 2.HNL u Sesvetama je Dinamo II kao domaćin ugostio Dubravu Tim Kabel.Susret je završio bez pobjednika 1-1.

U odnosu na posljednji susret nije bilo ozlijeđenih Šutala i Džaferovića, a svoje prve minute u Ljubičastom dresu imao je 19-godišnji Amet Korca. Od prve minute zaigrali su Valentić i Pasariček, a na klupu su ostali nedovoljno opravljeni Tolić i Clarismario. U skromnom prvom poluvremenu nismo vidjeli ozbiljnije prigode, a nastavak je ponudio nešto zanimljiviji nogomet u kojem je Mustapić sjajno reagirao kod udarca Baturine. Odličnu akciju Dubravaša i asistenciju Muhameda Alghoula u 64.minuti u pogodak je pretvorio Dragan Juranović.

Asistent i strijelac Alghoul i Juranović

Nakon pogotka Dubravaša prigode su imali Kim (Dinamo II) i Mudražija. Druga momčad Dinama rezultat je izjednačila u 82’minuti kada je nakon kornera Bartol Franjić svladao Maria Mustapića.

Dubrava Tim Kabel će u slijedećem kolu ugostiti BSK iz Bijelog Brda, a taj susret na rasporedu je u petak u 13.30 u Sesvetama.

DINAMO II – DUBRAVA TIM KABEL 1-1  (0-0)

Sesvete. Stadion Sveti Josip Radnik. Gledatelja 200.
Sudac: A.Jurić (Split)
Strijelci: 0-1 Juranović (64′), 1-1 Franjić (82′)

DINAMO II: Horkaš, Hujber, Antovski, Gogić, Čuić, Olmo, Rešetar (od 65’Krizmanić), Tolić (od 74’Franjić), Baturina (od 70’Mišković), Kim, Jovičević.
DUBRAVA II: Mustapić, Kelemen, Alghoul, Juranović, El Saleh, Pasariček (Od 86’Tolić), Valentić, Mudražija (od 90’Čolić), Boršić, Korca, Oliveira Cruz.