Dubravašima bod u susjedskom derbiju…

U 28.kolu SuperSport 1.NL Dubrava Tim Kabel je remizirala na gostovanju u Sesvetama 1-1. Iako su prvu šansu imali Ljubičasti preko Dragana Juranovića poveli su domaćini preko Luke Suška u 7.minuti. U završnici susreta za izjednačenje je pogodio Toma Palić koji je tako drugu utakmicu zaredom bio strijelac.

”Jako dobro smo otvorili utakmicu i imali prvu šansu Juranovića pa nakon rano primljenog pogotka stigla je i druga šansa. Vjerovala sam cijelu utakmicu da se možemo vratiti i barem ostati neporaženi. Teška utakmica protiv kvalitetnog koja bi vjerojatno bila lakša da smo mi prvi postigli pogodak, a ipak na kraju momci su pokazali karakter i nisu se predavali što nas je na kraju nagradilo. Čestitam svojim momcima na hrabrosti u utakmici koja je mogla otići u oba smjera, a na kraju možemo biti zadovoljni konačnim ishodom”..kazala je trenerica Petra Mandić nakon remija u Sesvetama gdje je po prvi puta zaigrao i Jakov Anton Vasilj ”Išli smo u maksimalni rizik u posljednjih dvadeset minuta i gurnuli smo ga u vatru što se kaže. Jako dobro radi na treninzima i vidjeli smo da nam može biti veliko pojačanje u finišu sezone kada je svaki bod dragocjen”
Dubrava Tim Kabel iduće subote (17.00 – Siget) u 29.kolu SuperSport 1.NL dočekuje HNK Orijent