Dubravašima prvo, Vukovarcima drugo poluvrijeme…

U 5.kolu SuperSport Prve NL vodeći Vukovar 1991 je kao gost u Sigetu slavio protiv Dubrave Tim Kabel 2-1. Ljubičaste je nakon odlaska trenera Alena Šušnića s klupe vodio sportski direktor Darko Šantek, a vrlo dobrih prvih 45 minuta domaćini su zaključili efektnim pogotkom škaricama Dominika Pavleka u 44.minuti.

U nastavku su Vukovarci pokazali zbog čega su vodeća momčad lige i golovima Bončine (76) i Andačića (81) stigli do pete pobjede u petom nastupu. Dubrava Tim Kabel se nakon drugog uzastopnog poraza okreće gostovanju u Rijeci kod Orijenta (srijeda, 16.30), a iduće subote gost Sigeta su Sesvete (15.00).

DUBRAVA TIM KABEL – VUKOVAR 1991  1-2 (1-0)

Siget. NŠC Stjepan Spajić. Gledatelja 150.
Sudac: Škobić (Osijek)

Strijelci: 1-0 Pavlek (43), 1-1 Bončina (76), 1-2 Andačić (81)

DUBRAVA TIM KABEL: Mustapić, Dominić (od 86’Jakovljević), Pavlek, Ljubanović, T.Palić, Janjiš, Tunjić (pd 70’Ćavar), Juranović, Brković (od 80’Brkić), Zahora (od 71’Pavlović), Firmino
VUKOVAR 1991: Mandić, Jukić, Horvat, Bončina (od 88’Majnovics), Bungić (od 56’Tabinas), Tadić, Gonzalez (od 90’Vuko), Pavičić, Roos (od 46’Pelko), Garić (od 67?Simmonds), Andačić. Trener: B.Karačić