Iz Rudeša kući pjevajujući….

U 2.kolu SuperSport Prve NL Dubrava Tim kabel je upisala i drugu pobjedu. Izabranici Alena Šušnića su u gradskom dvoboju slavili na gostovanju u Rudešu 2-1 i tako su dohvatili maksimalnih šest bodova. Domaćini su poveli već u 3.minuti preko Pasaričeka, a nakon dvadesetak minuta dominacije Rudeša bolje su zaigrali Dubravaši koji su do izjednačenja stigli u 36.minuti kada je na ubačaja Jana Raužana svoji drugi pogodak ove sezone zabio Lukas Zahora. Imali su ”narančasti” u ovoj utakmici prilike i na odmor otići s prednošću, a nakon kontrolirane igre u nastavku do pobjede su stigli u prvoj minuti sudačke nadoknade kada je udarac Harrisona zaustavio domaći vratar Kralj, a sve pratio Dominik Pavlek i zabio pobjedonosni pogodak.

RUDEŠ – DUBRAVA TIM KABEL    1-2 (1-1)

Zagreb. Stadion SC Rudeš. Gledatelja 250.
Sudac: Romić (Osijek)

RUDEŠ: Kralj, Šuver, Batarelo, Baltić, Krušlin (od 77”Maružin), Pasariček, Stipić (od 46’Srbljinović), Latković (od 60’Limani), Mihalić (od 60’Vukmanović), Doležal, Sabljić (od 46’Brajković). Trener: D.Mladina
DUBRAVA TIM KABEL: Mustapić, Dominić (od 90’Bošnjak), Pavlek, Ljubanović (od 67’Harrison), T.Palić, Juranović (od 67’Pavlović), Janiš, Tunjić, Raužan (od 59’Brković), Zahora (od 67’Jakovljević), Firmino. Trener: A.Šušnić

Priliku za nastavak pobjedničkog niza Dubravaši imaju u subotu (31.kolovoza) kada u Sigetu od 16.00 sati dočekuju BSK.