Jarun preokretom do pobjede…

U 4.kolu SuperSport Prve NL Jarun je kao domaćin u Sigetu slavio protiv Dubrave Tim Kabel 3-1. Bio je ovo prvi poraz Dubravaša u sezoni nakon tri startne pobjede, a domaćini su do pobjede stigli boljom igrom i realizacijom u drugom poluvremenu. Dubrava Tim Kabel je trećim ovosezonskim pogotkom Alefa Firmina u 23.minuti stigla do prednosti. U nastavku su za domaćine pogađali Tadić (59), Abramović (84) i Bilobrk (90+4).

”Znali smo da igramo protiv jedne motoričke momčadi koja je brza i okomita te dolazi na protivničku polovicu s dugim loptama. Prvo poluvrijeme je izgledalo dobro i znali smo odgovoriti njihovom načinu igre ali drugo poluvrijeme je Jarun bio bolji i zasluženo pobijedio. Imali smo svoje šanse u prvom dijelu i za te promašaje smo kažnjeni u nastavku. U završnici smo krenuli po bod i ostavili dosta prostora koje je Jarun u konačnici iskoristio. Ovu utakmicu nismo bili na nivou kao prve tri i na kraju je Jarun zasluženo slavio. Sada se moramo odmoriti i pripremiti za petak kada nam stiže Vukovar i pokušati ne raditi ove greške koje smo u ovoj utakmici napravili”...kazao je trener Alen Šušnić

Dubravaši će u 5.kolu u petak, 13.rujna u Sigetu od 16.30 ugostiti Vukovar 1991.