Subota, 25.08.2018.

09.00  Hajduk – Sesvete (teren 1)
09.00  Ponikve – Bistra (teren 2)
09.00  GNK Dinamo – Gorica  (teren 3)
09.00  Trnje – Dubrava TK II  (teren 4)
09.30  Lokomotiva – Adriatic (teren 1)
09.30  Kustošija – Ses.Kraljevec (teren 2)
09.30  Zadar – Zagreb  (teren 3)
09.30  Lučko – Devetka (teren 4)
10.00  Dubrava TK – Prečko  (teren 1)
10.00  Zagorec – Zelina  (teren 2)
10.00  Varaždin – H.Dragovoljac (teren 3)
10.00  HAŠK – Concordia
11.00  Slaven Belupo – Špansko
11.00  Trešnjevka  – Vrapče
11.00   Rijeka – Jedinstvo
11.00   Bubamara – Prigorje (M)
14.00  Gorica – Dubrava TK II (teren 1)
14.00  Dinamo – Trnje (teren 2)
14.00  Sesvete – Bistra (teren 3)
14.00  Hajduk – Ponikve  (teren 4)
14.30  Zagreb – Devetka (teren 1)
14.30  Zadar – Lučko  (teren 2)
14.30  Adriatic – Sesv.Kraljevec (teren 3)
14.30  Lokomotiva – Kustošija (teren 4)
15.00  H.Dragovoljac – Concordia (teren 1)
15.00  Varaždin – HAŠK  (teren 2)
15.00  Prečko – Zelina (teren 3)
15.00  Dubrava TK – Zagorec (teren 4)
15.30  Jedinstvo – Prigorje (teren 1)
15.30  HNK Rijeka – Bubamara (teren 2)
15.30  Špansko – Vrapče (teren 3)
15.30  Slaven Belupo – Trešnjevka (teren 4)
16.00  Hajduk – Bistra (teren 1)
16.00  Sesvete – Ponikve (teren 2)
16.00  GNK Dinamo – Dubrava TK II  (teren 3)
16.00  Gorica – Trnje (teren 4)
16.30  Lokomotiva – Sesv.Kraljevec (teren 1)
16.30  Adriatic – Kustošija (teren 2)
16.30  Zadar – Devetka (teren 3)
16.30  Zagreb – Lučko (teren 4)
17.00 Dubrava TK – Zelina (teren 1)
17.00 Prečko – Zagorec (teren 2)
17.00 Varaždin – Concordia (teren 3)
17.00 H.Dragovoljac – HAŠK (teren 4)
17.30 Slaven Belupo – Vrapče (teren 1)
17.30 Špansko – Trešnjevka (teren 2)
17.30 HNK Rijeka – Prigorje (M) (teren 3)
17.30 Jedinstvo – Bubamara (teren 4)
     
           

Nedjelja, 26.08.2018.

11.50  A 1- B 2 (1) (teren 1)
11.50  B 1 – A 2 (2) (teren 2)
12.30  C 1- D 2 (3) (teren 1)
12.30  D 1 – C 2 (4) (teren 2)
13.10  E 1- F 2 (5) (teren 1)
13.10  F 1- E 2 (6) (teren 2)
13.50  G 1- H 2 (7) (teren 1)
13.50  H 1- G 2 (8) (teren 2)

14.30 Pobjednici 1-8 (teren 1) A
14.30 Pobjednici 2-7 (teren 2) B
15.10 Pobjednici 3-6 (teren 1) C
15.10 Pobjednici 4-5 (teren 2) D

16.00 Pobjednici A-C (teren 1)
16.00 Pobjednici B-D (teren 2)

17.00 Utakmica za 3.mjesto
17.45 Utakmica za 1.mjesto
18.30 Svečana dodjela i zatvaranje turnira