2013.05.02. – NK Strmec – NK Dubrava 1:3

logo nk strmec

NK Dubrava  je ostvarila prvu pobjedu u proljetnom djelu sezone. Nakon pet remija NK Dubrava je svladala  NK Strmec iz Bedenice.  NK Dubrava je povela pogotkom Jurice Mihovca  u 23 minuti,  domaći su izjednačili iz jedanaesterca u  39. minuti, strijelac je bio Ivan Gorički, do kraja poluvremena NK Dubrava je imala par prilika ali nažalost nije ih realizirala.  U 66. minuti  Mario Čibarić zabija za vodstvo NK Dubrave za 2-1. Za  konačnih 3-1 zabija Božidar Karamatić u 73 . minuti.  Korektnu utakmicu obilježila je ozljeda Jurice Mihovca,  te mu ovom prilikom želimo što brži oporavak i povratak na teren.
Sljedeću utakmicu NK Dubrava igra doma u subotu  04.05.2013. protiv NK Stupnika s početkom u 17.00 sati.