2013.10.20. – 10. kolo: Dubrava – Stupnik 1:2 (0:1)

logo nk stupnik

Nakon nesretnog i nespretnog poraza u Bistri, navijači ljubičastih očekivali su bod(ove) u utakmici s momčadi Stupnika, ali u jednoj od lošijih utakmica Dubravaša gosti su odnijeli sva tri boda. Na početku utakmice lagana inicijativa domaćina ali bez konkretnih prilika , te gosti iz prvog udarca u okvir gola u 24 minuti dolaze do vodstva kada Trgovčević sa 18 metara pogađa vratnicu od koje se lopta odbija u mrežu. U drugo poluvrijeme Dubravaši ulaze odlučnije i većim djelom se igra na polovici  Stupnika, te terenska nadmoć daje ploda kada danas najbolji igrač Dubrave Dragan Juranović polazi po boku vara nekoliko igrača Stupnika te zabija iz kosa za 1-1. Poslije toga Dubravaši kreću po sva tri boda, ali Trgovčević ponovo iz kontre postavlja konačnih 1-2, s time da su gosti iz protuudara mogli postići još koji gol, jer su se domaćini skroz otvorili, i pokušali izjednačiti ali bez uspjeha.  Dojam je da je Stupnik ne baš nekom igrom odnio bodove zahvaljujući strpljivosti i iskorištavajući greške domaćina, kojima je ovo prvi poraz na Klaki nakon sedam mjeseci.Trenutno se nalazimo na 10. mjestu tek četri boda od mjesta koji osigurava opstanak, tako da je još puno bodova u igri te je sve otvoreno i nadamo se da će već iduću subotu u gostovanju kod HAŠK-a (15.30) Dubrava odigrati dobru utakmicu i donijeti bodove.