2014.03.17. – NK Vrapče – NK Dubrava 1-1

logo nk dubrava 100X108Nakon lošeg otvaranja proljetnog dijela prvenstva  protiv NK Samobora , igrači NK Dubrave pokazali su novo lice na teškom gostovanju u Vrapču. U prvom poluvremenu valja istaknuti par prilika Juranovića, Brekala i Mazarekića.  NK Dubrava je povela  u 51. minuti kada su Kanjuh i Karamatić duplim pasovima izbacili komplenu obranu domaćih. Kanjuh je ubacio za mladog Jurnovića koji je lijepo pogodio u suprotni kut golmana Šimunića. Gosti su izjednačili u 8o. minuti, kada nakon centaršuta Bazina poravna glavom za konačnih 1-1.
ZAGREB: Igralište Vrapče. Gledatelja 100. Sudac: Dario Cikojević (Samobor). STRIJELCI: 0:1 – Juranović (51), 1:1 – Bazina (80).
VRAPČE: Šimunić, Krpan (Babić), Vrbat, Miloš, Halužan, Deak, Tominac, Cigrovski, Petković (Bazina), Vinčić (Crnković), Čolaki. TRENER: Denis Bezer.
DUBRAVA: Bošnjak, Mihovec, Kolak, Špadina, Ćutić, Juranović, (Palić), Mazarekić (Čibarić) Brekalo, Konjuh, Maloča, Karamatić. TRENER: Željko Dacer.
IGRAČ UTAKMICE: Branimir Bazina.
NK Dubravu sljedeće kolo čeka domaća utakmica s NK Segestom iz Siska,  a za NK Dubravu pravo nastupa u sljedećoj utakmici nema Mihovec.