2014.05.25. – 29. kolo: Karlovac – Dubrava 0:7 (0:6)

logo nk karlovac

Utakmica u Karlovcu, koja je potencijalno mogla biti nezgodna za Dubravaše, završila je visokom pobjedom. Sve je bilo gotovo u prvih deset minuta kada su Dubravaši poveli 3-0 golovima braće Juranović i Brekala, a do kraja poluvremena pogađali su još Karamatić (11m), Baučić te ponovno Brekalo. U drugom poluvremenu jos jedan gol Brekala za njegov hat-trick. Uz sigurnu pobjedu igrače i navijače najviše je razveselila vijest iz Vrbovca gdje je Vrapče izgubilo, te sa Peščenice gdje je HAŠK remizirao, te se je s tim rezultatima Dubrava probila na 8.mjesto koje donosi opstanak, naravno pod uvjetom da u posljednjem kolu ljubičasti u nedjelju na Klaki savladaju Libertas. Ovo je najbolja pozivnica svim navijačima, a posebice Rebelsima koji su i danas bodrili ljubičaste da dođu na Klaku i pomognu igračima zaključiti sezonu toliko željenom pobjedom. Takoder prije samog početka bit će dodijeljena tradicionalna nagrada LJUBIČASTI HEROJ !!!!