2014.08.15. – Pripremna utakmica: Dinamo Odranski Obrež – Dubrava

logo nk dinamo odranski obrezI DALJE ŽESTOK RITAM TRENINGA !!
Iako je iza Dubravaša otkazana utakmica s Dinamom B, trener Radišić te pomoćnik Ivančević kao i trener vratara Šantak rade s igračima jakim tempom sa dva treninga dnevno kombinirajući i teretanu. Predstoje dva tjedna finaliziranja forme i kristaliziranja startne jedanaestorke za prvo kolo i gostovanje u Krapini. Također se radi i na saniranju glavnog terena i uređenju ostalih prostorija i popratnih sadržaja na Klaki kako bi klub što spremniji dočekao početak prvenstva te tradicionalni turnir “OLUJA” koji se održava 30. i 31.8..  Slijedeća utakmica seniora je u subotu 16.08. sa pocetkom u 18:00 sati kad gostujemo kod vrlo dobre momčadi Dinama iz Odranskog Obreža, člana novoformirane MŽNL Središte (4.rang).