Juniori i kadeti poraženi od Sesveta…

Danas su u 6.kolu Prve lige Središte juniori i kadeti Dubrave ugostili Sesvete i doživjeli poraze. Juniori su poraženi 2-1, a kadeti 3-1.

Juniori su do 87.minute imali neodlučen rezultat, a onda je za goste pogodio Lovre Petrović, Jedini pogodak za Dubravu Tim kabel djelo je Paula Čuline u 51.minuti. Bio je ovo prvi poraz juniora ove sezone i sedmo mjesto na tablici, a u slijedećem kolu očekuje ih gostovanje u Rudešu.

DUBRAVA TIM KABEL – SESVETE   1-2

Dubrava Tim kabel: Didulica, Ljubanović, Petrović (Brkić 46′), Lebinac (Vuković 70′), Rodić, Ćibarić, Čičić (Gunjača 46′), Juranović (Bešić 85′), Čulina, Kuran, Vuković (Cerić 27′).Trener: J.Palić
Sesvete: Bilić, Šahdanović (Hlebec 54′), Župan (Palić ’85), Nikšić (Radovac 65′), Čengić, Sliško (Mamić 54′), Sabljo (Petrović 65′), Saraf, Naglić (Jagodin 54′), Tokić (Vunići 54′), Prpić. Trener: I.Landeka

Kadeti su doživjeli četvrti poraz, i trenutno su na 12.mjestu, a jedini pogodak je autogol igrača Sesveta Ante Tarle.

DUBRAVA TIM KABEL – SESVETE  1-3

Dubrava Tim kabel: Horvatić, Ivanović (Urban 60′), Rodić, Begić (Kranjčec 54′), Bešlić, Matus (Barišić 60′), Bijader (Horvatić 42′), Vrdoljak (Srpak 60′), Puček (Čibarić 54′), Budimir, Jurčić. Trener: J.Mileković
Sesvete: Benić, Burčul, Jurić, Palić (Barišić 76′), Glasnović (I.Palić 58′), Ferat (Mamić 58′), Koščak, Tarle (Mikulić 76′), Brezovec (Pavlić 76′), Barišić (Radovac 63′), Starčić. Trener: M.Salatović