Dubravaši startali s pripremama…

S pripremama za nastavak sezone u 3. HNL Zapad startali su nogometaši Dubrave Tim kabel koje su uoči prvog treninga pozdravili predsjednik Roko Ivanović, te novi trener Krešimir Sunara koji ističe zadovoljstvo dolaskom u klub gdje je proveo dio igračke i trenerske karijere ” Zahvaljujem se upravi kluba na čelu s predsjednikom na pozivu da se vratim u klub. S obzirom da su mi iznijeli plan razvoja kluba i želju za rezultatskim iskorakom u viši rang prihvatili smo se svi zajedno posla za vratimo Dubravu Tim kabel tamo gdje pripada i zaslužuje. Gledao samo momčad u nekoliko utakmica prvog dijela sezone i sigurno je da imamo kvalitetni igrački kadar, ali ipak ne toliko dobar i širok za ono što želimo svi zajedno napraviti. Vjerujem da možemo uz tri ili četiri iskusnija igrača i nekoliko mlađih igrača koje namjeravamo dovest i pojačati momčad jer moramo gledati i godinu dana unaprijed kako bi se ti igrači mogli razvijati za ono što će nam trebati već slijedeće sezone”..kazao nam je Sunara s kojim ćemo u slijedećim danima više razgovarati o igračkom kadru, te prijateljskim susretima, a prvi od njih je protiv Zeline (24.siječnja).

Predsjednik kluba Roko Ivanović još se jedanput zahvalio dosadašnjem treneru Borisu Perkoviću i naglasio kako ambicije kluba dolaskom novog trenera i dalje ostaju velike ” Ako ne ove sezone, onda slijedeće nam cilj ostaje borba za ulazak u 2.HNL. Ostali smo bez Dragana Juranovića što će sigurno biti hendikep, ali isto tako moramo biti ponosni što je Dragan otišao u tako renomirani klub kao što je Osijek. To je jedan od izazova za našeg novog trenera da pokuša nadomjestiti odlazak tako kvalitetnog igrača. Isto tako vjerujem svjesni smo da teško možemo zaigrati kao domaćini na proljeće na našem glavnom terenu, ali ostaje nam opcija da igramo na terenu s umjetnom travom uz naravno neke dodatke, kao što igra NK Maksimir”