Filipović ”Uz ovakve igrače i trenera možemo u Drugu ligu”…

Prvu pripremnu utakmicu i pobjedu Dubrave Tim kabel protiv Sesveta između ostalih obilježila je igra Nikice Filipovića (22), krilnog napadača koji je postigao jedan pogodak, a koji je na Grana Klaku pristigao na početku ovih priprema. Posljednji klub mu je bio drugoligaš Novigrad. Odlaskom Dragana Juranovića čini se da bi Nikica mogao biti jedan od igrača na kojem trener Krešimir Sunara gradi napadačku igru ” Na poziv NK Dubrava Tim kabel došao sam i prihvatio uvjete kluba. Izuzetno sam zadovoljan ekipom i trenerom Sunarom za kojeg se vidi da je prvoligaški trener. Treninzi su odlični, radi se sve s loptom i to me čini zadovoljnim. Ova ekipa ima kvalitetu napasti i sami vrh lige već ove sezone iako zaostajemo 11 bodova za drugom Opatijom, a ukoliko ove godine nećemo uspijeti, mislim da slijedeće imamo odlične preduvjete za uđemo u 2. HNL’‘..kaže nam vidno zadovoljni Filipović koji je svoj nogometni put počeo u mlađim kategorijama Zagreba ”Nakon Zagreba gdje sam prošao omladinsku školu igrao sam u Zrinjskom iz Mostara, Sesvetama, drugoj momčad Sheriffa u Moldaviji i prije Novigrada u Norbadenu (Njemačka). Najviše volim igrati na krilnim pozicijama i tu se najbolje osjećam”..zaključio je Filipović koji je rođen u Austriji, a vjerujemo da će ovoga proljeća svojim igrama veseliti naše navijače.