Prvi ovosezonski poraz Dubravaša…

U trećem ovosezonskom nastupu nogometaši Dubrave Tim kabel doživjeli su prvi poraz. Bodove s Grana Klake nosi Trnje koje je slavilo s minimalnih 1-0. U sastav trenera Igora Cvitanovića nakon ozljede vratio se kapetan Adel El Saleh, a u odnosu na susret u Dugom Selu među prvih jedanaest našli su se Čopec, Čečura i Nakić, a na klupi su ostali Mudražija, Šugić i Rebernjak.

U prvom poluvremenu Dubravaši su pokušavali preko Martona, El Saleha, Slatine i Nakića, a gosti su najbolju prigodu imali kada je udarac Šlogara vratar Šolčić odbio u stativu. Odmah na početku drugog djela na ubačaj Dine Kluka nije stigao Nakić pospremiti loptu u mrežu vratara Gudelja. Promašenu prigodu Dubravaša odmah su kaznili gosti u slijedećem napadu kada je pogodio Admir Mislimi.

U 59′ minuti iz slobodnog udarca pokušao je Kluk, a u 63. minuti i Nakić. Gosti su do drugog pogotka mogli u 77.minuti kada je udarac Vlatka Martinovića sjajno obranio Zlatko Šolčić. U 84’minuti pokušao je Marin Mudražija na ubačaj Maria Barića. Četiri minute kasnije iz slobodnog udarca pokušao je i Šugić, a nakon kornera u 90. i 94’minuti pokušao je i Ivo Glavaš.

DUBRAVA TIM KABEL – TRNJE 0-1    (0-0)