Slatina: Protiv Novigrada nastavljamo niz…

Nakon golijade u subotu kada su Dubravaši postigli šest golova Opatiji već u srijedu (16.30) na Grana Klaku dolazi Novigrad u 6.kolu 3.HNL Zapad. Dvije uzastopne pobjede dovele su Dubravu Tim kabel na šesto mjesto. U susretu s Opatijom dvije asistencije i pogodak upisao je Marino Slatina koji je ovo ljeto pristigao na Klaku ” Očekivali smo puno težu i borbeniju utakmicu. Sva sreća da nam je gotovo svaka prilika završila pogotkom u prvih četrdeset minuta i to nam je olakšalo ovu utakmicu. Da nismo zabili toliko pogodaka sigurno bi nam bilo puno teže. Ne bi uveličavao svoj učinak jer mislim da su svi dečki zaslužni”…kaže Marino nakon susreta i najavio dvoboj s Novigradom koji u prvih pet susreta nije osvojio ni jedan bod. ” Bez obzira na njihov učinak mislim da će nas čekati teška utakmica, ali idemo po pobjedu i nastavak ovog niza”

Kurilovec Orijent 1919

16/09/2018, 16:30