Poraz na Pešćenici…

Dubrava Tim kabel je u 7.kolu 3.HNL Zapad doživjela drugi ovosezonski poraz. Na gostovanju kod HAŠK-a domaćini su slavili s minimalnih 1-0 pogotkom Stipe Miloša iz 77.minute. Skromna nogometna predstava što su nakon susreta kazala i oba trenera na kraju je pripala domaćinima, a Dubravašima ostaje žal što u prvom poluvremenu nisu stigli do pogotka kada su imali nešto više od igre i pokušaje Mirka Šugića.

”Mislim da utakmica nije bila previše gledljiva. Uz loš teren i vjetar moji igrači nisu bili na razini prošlih utakmica i zasluženo smo poraženi. Šteta što danas nismo barem ostali neporaženi i tako zadržali dobru atmosferu. Sada dolazi Vinogradar, ali za nas je svaka utakmica teška”..kaže Igor Cvitanović, trener Dubrave Tim kabel nakon utakmice.

HAŠK – DUBRAVA TIM KABEL  1-0 (0-0)