Dubrava Tim kabel u srijedu u Vrbovcu…

Dubrava Tim kabel nakon pobjede protiv Vinogradara okreće se nastavku sezone jer već u srijedu (15.00) momčad trenera Igora Cvitanovića očekuje gostovanje u Vrbovcu. Dubravaši su već ušli u ritam dvije utakmice tjedno, pa će tako nakon Vrbovca u subotu ugostiti Krk, a slijedeće srijede je susret osmine finala kupa ZNS-a i gostovanje od ZET-a ” Imamo dovoljan kadar igrača. Vidjeli ste i sami da dosta rotiramo. Svim igračima ja vjerujem i svi su zaslužili tu biti. Sada već protv Vrbovca će drugi igrači dobiti prliku, jer imamo Kluka koji se ozlijedio protiv Vinogradara. Čečuru su uhvatili grčeviti, a oporavlja se Rebernjak. Premda nam slijedi nastavak teških utakmica, a takva nas očekuje i u Vrbovcu vjerujem da možemo nastaviti jedan dobar niz i još više se približiti vrhu tablice”..kaže trener Dubrave Tim kabel.

Vinogradar Novigrad

10/10/2018, 15:00