Pet pogodaka za šestu pobjedu…

Dubrava Tim kabel je svladala Krk 5-3 u 10.kolu 3.HNL zapad i upisala šestu pobjedu. Bez nekolicine standardnih igrača u obrani (Barić, Čečura, Glavaš, Kluk…) s juniorskim debitantom Franom Gunjačom momčad Igora Cvitanovića odigrala je još jednu odličnu utakmicu, a posebno se iskazala u prvom poluvremenu koje je rješila u svoju korist 3-0.

Već u 9.minuti ubacivanje Kovačevića u pogodak je pretvorio Marton. samo pet minuta poslije ubacio je Rebernjak, a Mudražija postigao svoj prvi od dva pogotka. Marin je u 26.minuti iskoristio dodavanje Martona za treći pogodak. U nastavak pogotkom ulaze gosti gosti kada Josipović pogađa. Kada je Kahrimanović postigao četvrti pogodak činilo se da će Dubravaši mirno susret privest kraju, ali je Krk preko Kurolta i Josipovića s 11 metara smanjio na 4-3. U 79.minuti Filip Hodak je rješio sve dvojbe.

Dubrava Tim kabel će u srijedu gostovati kod ZET-a u kupu ZNS-a, a slijedeće subote kod Orijenta u Rijeci u 11.kolu 3.HNL Zapad.

DUBRAVA TIM KABEL – KRK   5-3 (3-0)

Dubrava Tim kabel: Šolčić, Čopec, Cindrić, Marton, Gunjača, Mudražija, Šugić, Kahrimanović (od 75’Adžić), Džaferović, Rebernjak, Kovačević (od 67.Hodak).
Krk: Berković, Rošić, Kurolt, Čuturilo, Totić, Majačić (od 32.Mijić), Zec, Golić, Brdar (od 46.Josipović), Frančišković, Mailinić.