Tri gola Hodaka za treću uzastopnu pobjeda Dubravaša…

Treću uzastopnu pobjedu Dubrava Tim kabel je upisala danas na domaćem terenu gdje je u 14.kolu 3. HNL Zapad svladala Ponikve 3-0. Gosti su u prvom poluvremenu pokazali bolju igru i imali tri dobre prilike u kojima je kao pobjednik izašao vratar Dubravaša Mario Mustapić. Prvi od svoja tri pogotka Filip Hodak je postigao u 38.minuti i tako odveo Ljubičaste do prednosti na poluvremenu ”Jako teška utakmica i iskreno možda najlošijih 45 minuta otkad sam trener Dubrave. Ali to ne umanjuje dobru igru Ponikvi koje su odigrale odlično prvo poluvrijeme. Mi se nismo dobro pozicionirali, ni surađivali, ni igrali, a drugo poluvrijeme je krenulo onako kako mi igramo inače. Moram čestitat ekipi i kada se neigra dobro da se pobijedi, a to je već veličina ekipe.”..kazao je Igor Cvitanović nakon susreta.

U nastavku uz dvije asistencije Marina Mudražije Hodak je postigao još dva gola i nastavio svoj niz ” Gosti nisu iskoristili svoje šanse, a mi jesmo. Moram pohvaliti svoje suigrače i moji golovi su plod njihove igre, a pogotovo Mudražije koji mi je sjajno sva puta dodao na prazan gol. Krenulo me i i sada da puknem od bilo kuda ušlo bi”..našalio se Hodak.

DUBRAVA TIM KABEL – PONIKVE  3-0   (1-0)