Poraz u Krapini…

Dubrava Tim kabel je u 15.kolu 3.HNL Zapad doživjela poraz na gostovanju kod Zagorca u Krapini. Domaćini su slavili 3-1, a prva dva pogotka postigli su u razmaku od samo dvije minute kada su pogađali Matija Majcenić i Matija Smrekar. Svoj drugi pogodak Smrekar je postigao u 55.minuti, a poraz Dubravaša ublažio je Ivo Glavaš u 69.minuti.

ZAGOREC – DUBRAVA TIM KABEL  3-1  (2-0)

Krapina. ŠRC Podgora. Gledatelja 150.
Sudac: I.Lacković (Jablanovec)
Strijelci: 1-0 Majcenić (25), 2-0 Smrekar (27), 3-0 Smrekar (55), 3-1 Glavaš (69)

ZAGOREC: Vinceljak, Puklin, Cerovec, Kunštek, Smrekar, Hoić (od 82’Lešković), Majcenić (od 41’Hanžić), Turniški, Kanceljak (od 79’Konjić), Poljak, Landripet.
DUBRAVA TIM KABEL: Mustapić, El Saleh, Marton, Hodak (od 79’Galić), Glavaš, Mudražija, Šugić (od 68’Adžić), Čopec (od 62’Nakić), Kahrimanović, Džaferović, Čečura.

Dubrava Tim kabel će slijedeće subote u posljednjoj domaćoj utakmici ove godine ugostiti Jadran iz Poreča.