Maksimiru I.Memorijal ”Drago Parać”…

Utakmicama razigravanja za poredak završio je I. Memorijalni turnir ”Drago Parać” koji je okupio osam klubova. Naslov najboljeg pripao je Maksmiru koji je u finalu nakon izvođenja 11-etaraca slavio protiv Dubrave Tim kabel. Nakon devedeset minuta bilo je 2-2. Treće mjesto osvojilo je Međimurje koje je također slavio nakon udaraca s bijele točke protiv Kustošije. Za najboljeg igrača turnira proglašen je Tin Tolić (Dubrava Tim kabel). Najbolji strijelac (Borna Valković) i vratar (Bruno Javor) dolaze iz Maksimira. Prigodne pokale između ostalih uručivali su predsjednik ZNS-a Tomislav Svetina, dopredsjednik Vlado Babić, predsjednik GČ Gornja Dubrava Damir Oniško, Krešo Glasnović, član IO NK Dubrava Tim kabel, trener Igor Cvitanović i Karlo Parać, sin pokojnog Drage Paraća.

REZULTATI RAZIGRAVANJA:

ZA 7.MJESTO:

ZAGOREC – VINOGRADAR    4-0 (Marjanović, Smrekar, 2X Hojić)

Zagorec: Vinceljak, Konjić, Landripet, Kunštek, Sedak, Poljak, Turniški, Marjanović, Majcenić, Hojić, Smrekar (Balić, Sambol, Perić)
Vinogradar: Bogović, Vukić, Đida, Pavletić, Dučkić, Vila, Kurečki, Prežgaj, Jakovljević, Rajnović, Stepinac (Kelečić, Sedlar, T.Mesić, Slugečić, L.Mesić)

ZA 5.MJESTO:

ZELINA – DUGO SELO     3-6* (2-2) (1-0) (Saez, Ovčar/ Pavlović, Bajrić)

Zelina: Jurić Bare, Filipović, Barić, Jančetić, Palčić, Penava, Mikulinec, Saez, Ovčar, Gavrić, Diklić (POsavec, Orešković, Pajač, I.Posavec, Jolić, Pukšec, Horvat, Bičak)
Dugo Selo: Bagarić, Filipović, Titlić, Perišić, Grigan, Ivančić, Bajrić, Benković, Stjepanović, Pekčec, Pavlović (Klepac, Salatović, Galić, Zebić, Dadić, Lepotinec, Mizan, Novokmet)

ZA 3.MJESTO:

MEĐIMURJE – KUSTOŠIJA   4-2  (1-1)

Međimurje: Nemec, Munivrana, Ptiček, Fadić, Hranilović, Tkalčić, Jakšić, Novoselec, Trojak, Pušić, Marcijuš (Galoši, Farkaš, Ikić, Zanjko, Rališ, Malenović)
Kustošija: Žarković, Šimunić, Šušković, Cmrečnjak, Deak, Šugić, Kovačić, Vragolović, Rihtar, Darojković, Gaćeša (Brkić, Biškup, Močilac, Pavković, Kulenović, Molls, Rašić, Al Tharwan, Jurilj, Cimenti, Plazonja)

ZA 1.MJESTO:

DUBRAVA TIM KABEL – MAKSIMIR   4-5  (2-2) (Čolić, Hodak/ Fumić, Krznar)

Dubrava Tim kabel: Mustapić, Kelemen, Ljubanović, Kluk, Čolić, Tolić, Džaferović, Slatina, Glasnović, Hodak, Mudražija.
Maksimir: Javor, Mohač, Jurač, Krizmanić, Fumić, Krznar, Tomišić, Bešić, Raul, Valković, Bilobrk.

KONAČNI POREDAK:

1. Maksimir