Igor Cvitanović na klupi Istre, Darko Šantek novi trener Dubravaša…

Nakon dvije uvodne pobjede u nastavku sezone 3.HNL Zapad klupu Dubrave Tim kabel napušta Igor Cvitanović koji je dobio poziv prvoligaša Istre iz Pule na čijem će mjestu zamjeniti Krunoslava Rendulića. Predsjednika NK Dubrava Tim kabel Roka Ivanovića nije iznenadio odlazak Cvitanovića ” Bio je dogovor da trener ukoliko dobije dobru ponudu, a to je iz klubova 1.lige dobije slobodne papire. Igor je već imao ponude drugoligaša, pa i nekih klubova 1.lige koje je odbio, a kada je došla ponuda Istre on je prihvatio. Znamo da Istru vodi dio ljudi iz Španjolske, a Igor odlično govori španjolski uz činjenicu da je igrao i u Real Sosiedadu. Njemu je ta ponuda i ambicioznost Istre bila dovoljna da karijeru nastavi u Puli. Želimo mu zahvaliti za sve što je dao našem klubu i naravno zaželit mu puno sreće”.

Momčad će preuzeti Darko Šantek, trener pionira kojeg je i sami poziv iznenadio ” Iznenadio nas je odlazak Igora. Svi smo sretni da odlazi u prvoligaški klub. Ja kao profesionalac u klubu sam naravno prihvatio poziv i mogu reći da ćemo nastojati biti na tragu onoga što je radio Igor. Stručni stožer ostaje isti i želja da nastavimo putem koji smo zacrtali”.

Premijeru na klupi Dubrave Tim kabel će imati u nedjelju na gostovanju u Trnju.