Uspješan vikend mlađih kategorija…

Mlađe kategorije NK Dubrava Tim kabel imale su uspješan protekli vikend. Juniori i kadeti su kao domaćini slavili protiv Segeste iz Siska, a pioniri i mlađi pioniri su napunili mrežu domaćeg Naftaša u Ivanić Gradu.

Juniori su na poluvremenu gubili od Segeste 1-0, ali su u nastavku izabranici Josipa Palića uz dva pogotka Leopolda Lovrića i Joze Petrovića, te jednog Vlahe Rodića stigli do pobjede 5-2. Kadeti su slavili 2-1 a pogotke su u nastavku postigli Josip Topić i Ivan Mikulić. Juniori i kadeti u subotu su gosti NK Prečko.

Pioniri i mlađi pioniri su zabili 17 pogodaka u Ivanić Gradu. Pioniri su slavili 6-0. Po dva pogotka su postigli Nino Palašić i Antonijo Perić, a po jedan Zvonimir Petrović i Marko Vuksan Ćusa. Mlađi pioniru su zabili čak 11 pogodaka, a šest je djelo Matea Sertića. Dva je postigao Karlo Soldo, a po jedan Branko Pavić, Matija Tunjić i Mario Karadakić. Pioniri i malađi pioniri u nedjelju su domaćini Nk Zagorec.