Šantek ” U Trnju nas isključivo zanima pobjeda”…

Nakon odlaska trenera Igora Cvitanovića klupu Dubrave Tim kabel preuzeo je Darko Šantek koji je sa svojim asistentima Sašom Ivančevićem i Goran Dasovićem odradio nekoliko treninga ističući zadovoljstvo viđenim ” Do sada sam gledao našu seniorsku momčad više navijački jer nisam očekivao da ću preuzet vođenje momčadi. Ekipa je motivirana i željna da nastavi s dobrim igrama i rezultatima, a ja se nadam da će to biti i bolje nego do sada ”..kaže Šantek koji će premijeru imati u nedjelju kada Ljubičasti gostuju u Trnju u 20.kolu 3.HNL Zapad ”Pravi derbi u odličnom terminu, nekada pravom pugerskom. Trnje je dobra i mlada ekipa, ali mi imamo svoje ambicije i želje i isključivo nas zanima pobjeda. Neće nam biti Glavaša (operacija trbušnog zida) i Kelemena (ozljeda gležnja), ali mislim da imamo dovoljno kvalitetan kadar da nadomjestimo te izostanke”.

Šantek će i u nastavku sezone ostati uz selekciju 2006.godište koja ima veliku perspektivu ” Imam to zadovoljstvo da imam svoje asistente i u ovoj selekciji tako da će biti lakše. Sigurno da jedno vrijeme mogu raditi ovako, ali za duže staze bi to bilo jako teško”.

Trnje Dubrava Tim kabel

10/03/2019, 11:00