Dubravaši za pola sata slomili Zagorec…

U 32.kolu 3.HNL Zapad nogometaši Dubrave Tim kabel su kao domaćini slavili protiv Zagorca iz Krapine 3-1. Unatoč nešto boljem otvaranju gostiju u početnim minutama momčad Darka Šanteka je već nakon pola sata praktički rješila pitanje pobjednika jer je postigla tri pogotka. Mrežu gostiju prvi je pogodio Tin Džaferović nakon ubačaja Andre Tina Tolića u 14.minuti. Samo četiri minute kasnije Filip Hodak je pogodio za 2-0, a u 30.minuti Marin Mudražija je postigao i treći pogodak.

U nastavku su gosti smanjili u 61.minuti kada je samo dvije minute po ulasku Karlo Gregurić postigao pogodak za Zagorec. Ovom pobjedom Dubravaši su zadržali pet bodova prednosti u odnosu na Orijent 1919 uoči posljednja dva kola.

DUBRAVA TIM KABEL – ZAGOREC  3-1 (3-0)

Grana Klaka. Gledatelja 200.
Sudac: I.Rajko (Poreč)
Strijelci: 1-0 Džaferović (14), 2-0 Hodak (18), 3-0 Mudražija (30), 3-1 Gregurić (61)

DUBRAVA TIM KABEL: Lončarić, Kelemen, Kluk, El Saleh, Tolić (Od 59′ Prenkpalaj), Hodak (Od 82.Čolić), Mudražija, Ljubanović, Džaferović (od 68’Adžić), Čečura, Tarle.
ZAGOREC: Vinceljak, Puklin (Od 69’Vojaković), Sambol, Perić, Postonjski (Od 85’Švaljek), Hoić, Turniški, Kanceljak, Poljak, Sedak, Landripet (od 59’Gregurić)

Dubravaši će slijedeće subote u pretposljednjem kolu gostovati kod Jadrana u Poreču.