Predstavljen novi trener Goran Gajzler…

Danas je u prostorijama NK Dubrava Tim kabel održana press konferencija na kojoj je službeno predstavljen novi trener seniorske momčadi za nastupajuću sezonu u 2.HNL. To je Goran Gajzler koji je posljednje dvije godine proveo na klupi Maksimira, a uz novog šefa struke na konferenciji je govorio i predsjednik kluba Roko Ivanović ”Između nekoliko opcija mi smo se odlučili da klupu preuzme g.Goran Gajzler poznato ime koji jako dobro poznaje našu momčad jer je radio u 3.HNL i ranije u 2.HNL. Nadamo se da će naš novi trener napraviti dobar rezultat i da će Dubrava Tim kabel s gospodinom Gajzlerom biti hit prvenstva u 2.HNL”..kazao je Ivanović na početku razgovora prepustivši riječ novom treneru ” Svjestan sam da sam stigao u klub iznimno velikih ambicija. U šali sam neki dan rekao predsjedniku da je Dubrava Napoli hrvatskog nogometa po svoj emociji, naboju, navijačima i strasti kojom se oni predaju u vođenju kluba. Znam da me čeka iznimno zahtjevan posao. Toga smo svi svjesni na samom početku, a ja osobno očekujem jednu sezonu bez stresa. Prije svega da pokušamo složiti kvalitetnu igru i da kroz prvenstvo možemo biti ono što je i predsjednik najavio, a to je hit prvenstva”..kaže Gajzler koji se osvrnuo na igrački kadar koji očekuje na početku priprema zakazanih za 8.srpnja ” Ovdje ništa nije slučajno, niti je Dubrava Tim kabel slučajno u 2.HNL. Igrački kadar koji je izborio Drugu ligu je jak, međutim mi ćemo raditi da na određenim pozicijama dođu pojačanja. Moja želja je da na svakoj poziciji imamo po dva igrača i da napravimo pravu konkurenciju kroz koju bi isprofiirali udarnih jedanaest. Prva dva tjedna priprema želimo napraviti kvalitetnu selekciju, a što se tiče prelaska u 2.HNL gdje je potrebna puno veća profesionalnost mislim da u Dubravi neće biti problema jer igračima samo to inponira. Oni su jedan stadij profesionalizma osjetili i u 3.HNL Zapad koja je najjača 3.liga u Hrvatskoj.”..dodao je Gajzler koji je najavio i odlazak na sedmodnevne pripreme u Gorski kotar te niz prijateljskih utakmica do početka sezone koja bi prema najavamo trebala započeti 17.kolovoza.

Predsjednik Ivanović se osvrnuo na igranje domaćih utamica u Sesvetama kao i strukturno pojačavanje kluba za izazovnu sezonu u 2.HNL ”Želim zahvaliti još jedanput NK Sesvete, našim sportskim prijateljima koji su nam izašli u susret i dozvolili da naše domaće utakmice igramo na stadionu u Sesv.dolini koji oni koriste. Tu su i prostorije koje koristi Hrvački klub Sesvete i oni su nam prije uzašli u susret i dali prostorije koje su nam neophodne, pa se nadamo da će i sada tako biti. Mi još moramo poraditi na infrastrukturi koja je tamo, a to se odnosi na sjedalice i još neke segmente koje moramo urediti do početka prvenstva. Ljudi koji su u klubu će sigurno zasukati rukave i ne samo u financijskom smislu, već ćemo morati dosta toga raditi s obzirom da nismo domaćini u Dubravi. Velike su razlike između 2. i 3.HNL, ali smo spremni na sve izazove koji nas očekuju.”..kazao je Ivanović i na kraju dodao ”Nisam zaboravio zahvaliti našim prijateljima iz Kustošije, a posebno predsjedniku Vladi Babiću koji je i prošle godine kada smo također uz male administrativne greške mogli igrati 2.HNL ponudio domaćinstvo. I ove godine kao što je i gospodin Pero Karatović, predsjednik Sesveta ponudio da domaće utakmice igramo u Sesvetama, tako je i gospodin Babić ponudio mogućnost da igramo u Kustošiji. Hvala im velika. Želim pozvati naše navijače, prije svega Rebelse i Bratiće da nam budu podrška i u 2.HNL, jer nekoliko kilometera od Klake nije udaljenost koji bi trebala biti prepreka da podrže svoj klub”