Cibalia i Bajić kaznili promašaje Dubravaša…

Dubrava Tim Kabel nije uspijala u 2.kolu 2.HNL doći do prvih bodova. Na drugom uzastopnom gostovanju domaća Cibalia je u Vinkovcima slavila pobjedu 3-1 u susretu s dva različita poluvremena. U prvom dijelu vidjeli smo po jedan pogodak i nekoliko odličnih prilika Dubravaša koji su preko Alghoula i Šutala pogađali okvir gola, a nakon što je Cibalia povela u 24.minuti preko Mate Bajića sjajno je uzvratio Mihovil Šutalo i prekrasnim pogotkom osam minuta kasnije poravnao rezultat.

Žalit će Dubravaši za odličnim prvim poluvremenom u kojem je domaćine pratila sreća i odlični vratar Ivan Marjanović. Odluka je pala u posljednjih pola sata kada je Bajić postigao još dva pogotka, a u smiraj susreta Mario Mustapić je obranio kazneni udarac Andreju Keriću i spriječio uvjerljiviji poraz Dubravaša koji mogu žaliti za puno boljom igrom u prvom poluvremenu.

Sastav trenera Gorana Gajzlera i u ovom susretu je nastupio oslabljen izostancima El Saleha, Glavaša, Ljubanovića, Kelemena i Martona.

Dubrava Tim Kabel će treću sreću za prvim bodovima tražiti u petak (17.00) kada će kao domaćin u Sesvetama ugostiti Dugopolje.

CIBALIA – DUBRAVA TIM KABEL   3:1 (1:1)