Dubravašima bod protiv Splićana….

Dubrava Tim Kabel je u 4.kolu 2.HNL kao domaćin na stadionu u Kranjčevićevoj ulici remizirala s drugom momčadi Hajduka 1-1. To je drugi osvojeni bod Dubravaša koji su kao i protiv Dugopolja prije dva tjedna imali prednost, ali se na kraju morali zadovoljiti osvajanjem jednog boda. Vodila je momčad trenera Krešimira Sunare 1-0 od 36.minute kada je lijepu akciju u pogodak pretvorio Andre Tin Tolić. Nažalost do poluvremena Splićani su izjednačili lijepim pogotkom Dine Skorupa iz slobodnog udarca. Imala je Dubrava Tim Kabel bolje prigode preko Muhameda Alghoula, a gosti posjed lopte što je prije susreta naglašavao i trener Sunara.

DUBRAVA TIM KABEL – HAJDUK II   1-1  (1-1)

Zagreb. Stadion u Kranjčevićevoj ulici. Gledatelja 400.
Sudac: Sinovčić (Novigrad)

DUBRAVA TIM KABEL: Mustapić, Alghoul, Juranović, El-Saleh, Tolić (od 82 Šutalo), Mudražija (od 55 Santos), Boršić, Cerovec (od 66 Čolić), Glavaš, Oliveira, Kelemen
HAJDUK II: Matijaš, Batarelo, Ševalj, Kreković, (od 61 Špikić), Skorup, Blagaić (od 81 (Grubišić), Šego, Ciprić, Kosić (od 65 Pršir), Bajić, Dellova

Dubrava Tim Kabel će već u srijedu, 18.rujna od 16 sati u Sesvetama (Stadion Sv.Josip Radinik) ugostiti Rudeš u 5.kolu 2.HNL.