Juranović ”Težit ćemo pobjedi i u Osijeku”…

Dubrava Tim Kabel se priprema za svoje treće ovosezonsko gostovanje. Nakon Zmijavaca i Vinkovaca momčad Krešimira Sunare odlazi u nedjelju u Osijek na noge drugoj momčadi Osijeka koja je upisala dvije uzastopne pobjede ”Radi se o jako dobroj momčadi koja se voli nadigravati i koja želi posjed lopte iz kojeg rade tranziciju prema naprijed i vrlo su efikasni. Imamo još dovoljno prostora da budemo bolji i u obrani i u napadu gdje moramo postizati više golova. Bez obzira na ova tri uzastopna remija i želju da konačno pobjedimo ne smijemo ići glavom u bunar, već gledati kako izvući maksimum iz utakmice, a mi ćemo težiti da već u Osijeku dohvatimo tri boda”..ističe Dragan Juranović koji je s dva pogotka protiv Rudeša vratio Dubravaše u život i najzaslužniji je za osvojeni bod. Juranović je nakon odlaska iz Dubrave Tim Kabel upravo nosio dres Osječana ”Prvo poluvrijeme smo držali obrambeni stav i bilo je sasvim solidno. Iz naših grešaka smo primili pogotke i nakon toga smo krenuli na sve ili ništa pa nas je to nagradilo. Imali smo prilike u završnici da dođemo i do pobjede, ali s bodom moramo biti zadovoljni.”.osvrnuo se Juranović na dvoboj s Rudešom.

Šibenik Hajduk II

17/08/2019, 17:30