Sunara ”I ovaj bod je veliki podstrek za dalje”…

Dubrava Tim Kabel je nastavila niz neporaženosti u 2.HNL. Treći uzastopni neodlučeni rezultat stigao je u 5.kolu kada su Dubravaši ugostiti do tada vodeći Rudeš i nakon prednosti gostiju 2-0 uspijeli dohvatiti još jedan drugoligaški bod. Trener Krešimir Sunara mogao je na kraju susreta biti zadovoljan osvajanjem jednog boda ”Čestitam mojim igračima na jednom izuzetnom karakteru koji su pokazali jer su iz 0-2 vratili se na 2-2 i čak imali jednu ili dvije situacije da okrenemo rezultat. Mislim da je ovo za nas jedan veliki podstrek za dalje i jedan veliki rezultat. Čestitam Rudešu koji je bio bolji u prvom, a mi u drugom poluvremenu i nekako je ovo najrealniji rezultat. Sazrijevamo kao momčad iz kola u kolo i očito nam treba još koja utakmica da dobijemo onu vjeru koju možemo i da će se to dogoditi već u Osijeku. Ozljede i kartoni su nam diktirali i sastav za ovu utakmicu. Glavaš zbog ozljede i Cruz zbog kartona nisu mogli igrati i s obzirom da su oni mlađi igrači na taj način morali smo raditi više rotacija unutar momčadi. Veseli mi reakcija igrača koji su ušli u drugom poluvremenu, a najviše činjenica da smo u drugom poluvremenu se digli i pokazali da možemo igrati sa svim klubovima u ligi.”

Novi izazov Dubrava Tim Kabel ima u nedjelju kada gostuje kod druge momčadi Osijeka.