Dubravaši se od polusezone oprostili pobjedom…

U posljednjem ovogodišnjem susretu u 2.HNL Dubrava Tim Kabel je kao domaćin u Kustošiji ugostila Croatiu iz Zmijavaca i slavila pobjdu 1-0 pogotkom Marina Mudražije u 83.minuti nakon ubačaja Dragana Juranovića. Na taj način Dubravaši su upisali prvu domaću, a četvrtu pobjedu ove sezone u susretu gdje su gsti imali bolje prigode i neiskorišeni kazneni udarac u 61.minuti, ali danas sjajni Mario Mustapić sačuvao je svoju mrežu.

DUBRAVA TIM KABEL – CROATIA (Z)  1-0  (0-0)

Kustošija. Gledatelja 100.
Sudac: Lovrić (Đakovo)
Strijelac: Mudražija (84′)

DUBRAVA TIM KABEL: Mustapić, Alghoul (od 58’Džaferović), Juranović (od 90’Šutalo), Tolić, Pasariček, Valentić, Mudražija, Boršić, Cerovec, Korca (do 46’Čolić), Oliveira Cruz.
CROATIA: Vugdelija, Šalinović, A.Šuto (od 67’M.Šuto), Gudelj (od 67’Serdarušić), Šabić, Lohinski-Llanos, Čalušić, Begić, Bauk, Mikulić, Todorić (od 88’Stipić).

Sezona se nastavlja 22.veljače kada će Dubrava Tim Kabel kao domaćin ugostiti Cibaliu iz Vinkovaca.