Poraz u Dugopolju…

U 18.kolu 2.HNL Dubrava Tim Kabel je poražena na gostovanju u Dugopolju 3-0. Domaćini su poveli iz slobodnog udarca u 26.minuti preko Jakova Bašića.U 65.minuti s 11 metara precizan je bio Ivan Rodić, a treći pogodak je dijelo Stephena Chinedua u 70.minuti. Dubravaši koji su nastupili bez Mudražije, Kelemena i Cruza su imali svije prigode ali pokušaji Srbljinovića i Mladena nisu našli put do mreže domaćeg vratara. Slijedeće nedjelje Dubravaši gostuju kod druge momčadi Hajduka.

DUGOPOLJE – DUBRAVA TIM KABEL  3-0  (1-0)

DUGOPOLJE:Silić, Budalić, Čerina, Lovrić, Dadić, Balić (od 90. M.Bašić), Jakobašić, Rodić, Jakić, Bulbwa, Chinedu (od 85’Primorac)
DUBRAVA TIM KABEL: Mustapić, Maglica, Korca (Od 68’Cerovec), Boršić, Ljubanović, Tolić (od 81’Džaferović), Srbljinović, Alghoul, Miličević, Mladen (od 64’Čolić), Juranović.