Uz dva pogotka Juranovića do slavlja protiv Dugopolja…

Nakon što je Marin Mudražija s dva pogotka u prvom golu omogućio Dubravašima prva tri boda tako je danas Dragan Juranović s dva pogotka odveo momčad Krešimira Sunare do druge ovosezonske pobjede. U Kustošiji po velikoj vrućini svladana je vrlo dobra momčad Dugopolja 2-0. Prvih petnaestak minuta pokušali su Kristijan Jurić i Dragan Juranović ali je vratar gostiju Josip Silić uspješno zaustavio njihove udarce. Imala je Dubrava Tim Kabel posjed u prvom dijelu i bila bliže pogotku što se ostvarilo u 45.minuti kada je Mateo Bašić srušio Mihaela Kelemena, a Juranović s 11 metara postigao prvi pogodak.

Gosti su drugo poluvrijeme otvorili boljom igrom i nekoliko puta opasno zaprijetili raspoloženom Mariu Mustapiću koji je u četiri navrata sačuvao svoja vrata. U 63.minuti odličnu kontru iskoristili su asistent Mudražija i strijelac Juranović koji je prebacio vratara Dugopolja za konačnih 2-0. Bila je to treća uzastopna pobjeda Dubravaša računajući i posljednji susret prije korona pauze i ujedno treća uzastopna domaća pobjeda čime je i definitivno srušeno prokletstvo ”domaćih utakmica” koje je pratilo Ljubičaste prošle sezone.

Uoči dvotjedne pauze Dubrava Tim Kabel za sedam dana gostuje u Čakovcu kod domaćeg Međimurja.

DUBRAVA TIM KABEL – DUGOPOLJE  2-0  (1-0)

Strijelci: Juranović (45-11m), Juranović (63)

Zagreb: Stadion NK Kustošija.
Sudac: A.Bundović (Bjelovar)

DUBRAVA TIM KABEL: Mustapić, Musa, Jurić, Kelemen, Juranović (od 78’Alghoul), Mudražija (od 90’Ivanović), Boršić, Mlinarić (od 55’Šugić), Srbljinović, Korca, Marić (od 55’Rodrigues).Trener: K.Sunara
DUGOPOLJE: Silić, Rodić (od 71’Ćorić), Čerina, Rakić (od 66’Jurica), Markota (od 46’Dadić), Kurtović, Marko Bašić (od 46’Bulbwa), Jukić, Balić, Mateo Bašić (od 71’Bosančić), Karabatić.Trener: J.Srzić