IN MEMORIAM: Drago Parać…

Tužna vijest zatekla je naš klub u ponedjeljak ujutro. Nakon borbe s teškom bolesti napustio nas je gospodin Drago Parać (62), dugogodišnji djelatnik NK Dubrava Tim kabel koji je početkom devedesetih godina u vrijeme najvećih uspjeha kluba obnašao dužnost predsjednika i zasigurno je najzaslužniji za ulazak kluba u Prvu HNL u sezoni 1993/1994.

Iako se borio s teškom bolesti Drago nikada nije napuštao klub, već je svojim savjetima i dobrim raspoloženjem utjecao za pozitivan tijek razvoja kluba. Ostat će upamćen kao jedan od najznačajnijih ljudi u razvoju kluba i svim njegovim uspjesima. Malo je poznato da je upravo Drago Parać postavio novi identitet kluba kroz ljubičastu boju koju Dubravaši i danas ponosno nose travnjacima Hrvatske i Europe.

Nogometni klub Dubrava Tim kabel izražava duboku sućut obitelji preminulog Drage Paraća. Posljednji ispraćaj je u petak, 14.rujna u 14.30 na Krematoriju Mirogoj.