Dubravaši u polufinalu Kupa ZNS-a…

U četvrtfinalu Kupa ZNS-a nogometaši Dubrave Tim kabel su na Grana Klaki svladali Trnje 4-1 i plasirali se u polufinale. Susret u kojem su treneri priliku dali i igračima koji imaju manju minutažu bolje su otvorili gosti koji su poveli u 7.minuti kada je nakon izvedenog slobodnog udarca pogodio Luka Kožić. Samo osam minuta kasnije srušen je Marino Slatina, a kazneni udarac u pogodak pretvorio Filip Hodak. U 35.minuti Dubravaši su poveli 2-1 kada je pogodio Denis Prenkpalaj. U nastavku sve dileme su rješene u prvih 15 minuta kada je sastav Darka Šanteka postigao još dva pogotka preko Hodaka (55) i Mateja Glasnovića (61).

DUBRAVA TIM KABEL – TRNJE 4-1 (2-1)

SRC Grana Klaka. Gledatelja 100.
Sudac: Horvat (Zagreb)

DUBRAVA TIM KABEL: Lončarić, Tarle, Čečura, Slatina (od 71’Džaferović), Tolić, Galić, Katavić, Kelemen (od 46’Milas, Hodak (od 66’Marton), Glasnović, Prenkpalaj.
TRNJE: Šostik, Franić, Jukić, Kožić (od 46’Martinović), Abramović, Malekinušić (od 46’Knez), Marić, Kim, Gašparac, Muhar (od 71’Marušić), Hasan.

Dubravaši se sada okreću nedjelji kada gostuju kod vodećeg Vinogradara u derbiju 25.kola 3.HNL Zapad.