Oproštaj u polufinalu kupa ZNS-a…

U polufinalu kupa ZNS-a Maksimir je s 2-0 svladao Dubravu Tim kabel i izborio finale u kojem ga očekuje pobjednik susreta Sesvete – Hrvatski dragovoljac. U odnosu na prvenstveni susret 29.kola 3.HNL Zapad koji je Dubravaši prije tri dana rješili u svoju korist 3-0 trener Darko Šantek je prema najavi veću prigodu dao igračima koji imaju manju minutažu. Nisu Ljubičasti razočarali, dapače stvorili su nekoliko lijepih prilika, ali nisu uspijeli postići pogodak. Dvostruki strijelac za domaćine bio je Dominik Horvat u 68. i 90.minuti.

Dubrava Tim kabel se sada okreće prvenstvu i suboti kada na Grana Klaki od 17 sati gostuje posljednji Zagreb.

MAKSIMIR – DUBRAVA TIM KABEL  2-0  (0-0)

Maksimir: Javor, Ammirati (od 46’Glavurdić), Pereira, Krizmanić, Mohač, Krznar, Šutalo (Od 82’Jurešić), Vlak (od 70’Žugaj), Horvat, Rošić, Fumić. Trener: G.Gojzler
Dubrava Tim kabel: Lončarić, Tarle, Čopec, Čečura, Kluk, Galić, Saraf, (od 53’Čolić) Milas, Turkalj (od 73’Glasnović), Kelemen (Od 46’Slatina), Prenkpalaj.