Dubravaši svladali Zagreb…

U 30.kolu 3.HNL Zapad nogometaši Dubrave Tim kabel su svladali Zagreb 2-1 i tako upisali drugu uzastopnu pobjedu. Prvo poluvrijeme proteklo je u dominaciji Dubravaša koji su propustili nekoliko prigoda preko Marina Mudražije koji je ipak u smiraj prvog dijela postigao pogodak, a vodeći za prednost 1:0 zabio je Filip Hodak s 11 metara nakon što je vratar Zagreba Ante Knežević srušio TIna Džaferovića. Zagreb je pokušavao iz kontranapada, a zaprijetili su

U nastavku su Dubravaši pokušavali preko Džaferovića i Hodaka, a Zagreb je nakon sjajnih prigoda u 67. i 71. minuti kada ja Mario Mustapić obranio zicere Miji Batarilu Čerdiću i Marku Bubnjiću, te vratnice Bubnjića do pogotka stigao u 83.minuti kada je upravo Marko Bubnjić postigao pogodak. U 88.minuti Hodak je promašio kazneni udarac nakon što je Matej Bubnjić srušio Denisa Prenkpalaja.

DUBRAVA TIM KABEL – ZAGREB  2-1  (2-0)