Dubrava u srijedu gost Ponikvi…

Ritam od dvije utakmice tjedno nogometaši Dubrave Tim kabel nastavljaju u srijedu (17.00) gostovanjem kod Ponikvi u Gajnicama u 31.kolu 3.HNL Zapad. Unatoč pobjedi protiv Zagreba u subotu ponajbolji pojedinac susreta bio je vratar Dubravaša Mario Mustapić koji je u nastavku susreta obranio nekoliko zicera gostima ”Puno bolje smo igrali u prvom poluvremenu. U nastavku smo se pod rezultatom 2-0 malo opustili i na sreću uspijeli smo dobiti utakmicu što je u ovom trenutku najvažnije”..kaže Mustapić i ističe slijedeća dva susreta koja bi mogla i prije kraja rješiti borbu za drugo mjesto. ”Gostovanje u Gajnicama i domaći susret protiv Zagorca bi mogli puno toga rješiti, ali moramo gledati samo prvu slijedeću utakmicu. U Gajnicama nas čeka teško gostovanje po teškom terenu i vremenu, ali u jednoj borbenoj utakmici nadamo se našoj pobjedi’‘..zaključio je Mustapić koji sjajno brani ove sezone što se posebno vidi u posljednjim susretima.