Dva pogotka Juranovića za treći bod u sezoni…

Dubrava Tim Kabel je u Sesvetama ugostila vodeći Rudeš i treći puta ove sezone remizirala. Bilo je 2-2 u suretu gdje su gosti imali prednost 2-0, ali je Dragan Juranović s dva pogotka dovukao Dubravaše do trećeg uzastopnog remija.

Rudeš je poveo u 27.minuti kada se nakon kornera Deni Jurić najbolje snašao u petercu Dubravaša. U 63.minuti Rudeš je stigao do drugog pogotka kada je s lijeve strane pogodio Duje Manenica. Dubravaši su smanjili u 76′ minuti kada je Juranović lijepo pogodio iz slobodnog udarca. Sedam minuta kasnije Antonio Kćira je srušio Vinka Cerovca u kaznenom prostoru, a Juranović precizno izveo kazneni udarac.

DUBRAVA TIM KABEL – RUDEŠ 2-2       (0-1)

Sesvete: Stadin Sv.Josip Radnik. Gledatelja 150.
Susac: Kurtović (Osijek)
Strijelci: 0-1 Jurić (27′), 0-2 Manenica (63′), 1-2 Juranović (76′), 2-2 Juranović (83′-11m)

DUBRAVA TIM KABEL: Mustapić, Čolić (od 53’Mudražija), Alghoul, Juranović, El Saleh, Tolić, Boršić, Bosnar (od 46’Cerovec), Glasnović (Od 62’Šutalo), Džaferović, Kelemen.Trener: K.Sunara
RUDEŠ: Banić, Manenica, Matić (Od 88′ Bosanac Prpić), Radas, Brekalo (Od 63’Mrkonjić), Erick, Okechukwu (od 83’Kćira), Mesarić, Šuto, Amoateng, Jurić.Trener: M.Labrović