U nastavku do pobjede u Čakovcu…

Dva tjedna prije početka nove sezone nogometaši Dubrave Tim Kabel su u prijateljskom susretu gostovali kod Međimurja u Čakovcu gdje su golovima Tina Džaferovića i Marina Mudražije u drugom poluvremenu stigli do pobjede 2-1. Domaćinima je pripalo prvo poluvrijeme (1-0), a nisu iskoristili jedanaesterac kojeg je sjajno obranio Matthew Idama (zamjenio Maria Mustapića nakon ozljede).

Trener Dubravaša Krešimir Sunara startao je u postavi: Mustapić, Musa, Jurić, Kelemen, Pablo, Ben, Kauzlarić, Šugić, Ljubanović, Korca, Marić, a u nastavku su prigodu dobili : Idama, Juranović, Mudražija, Boršić, Mlinarić, Srbljinović, Džaferović, Maretić, Čibarić, Domgjonaj.

Posljednju provjeru uoči početka sezone Dubrava Tim Kabel će imati sljedeći vikend protiv trećeligaša Trnja.