Poraz u generalci, povratak Alghoula…

Nogometaši Dubrave Tim Kabel su u generalci pred početak nove sezone gostovali kod trećeligaša Trnja i doživjeli poraz 4-1. Iako je poveo 1-0 pogotkom Marina Mudražije u 30.minuti sastav trenera Krešimira Sunare u samo deset minuta završnice prvog dijela primio je tri pogotka (Poldrugač 2, Dragović), a u nastavku je strijelac za domaćine bio i Guja.

Trener Sunara na teren je od prve minute poslao Mustapića, Kelemena, Boršića, Korcu, Ljubanovića, Mussu, Jurića, Srbljinovića, Mudražiju, Juranovića i Halca, dok su u nastavku priliku dobili Šugić, Maretić, Ben i povratnik Muhamed Alghoul.

Prvu službenu utakmicu nakon pet mjeseci Dubravaši će odigrati sljedeće nedjelje kada gostuju kod novog drugoligaša Junaka u Sinju u okviru 1.kola 2.HNL.