Orijent 1919 opet koban po Dubravaše…

Riječki Orijent 1919 u 7.kolu 2.HNL kao gost u Sesvetama slavio je pobjedu protiv Dubrave Tim Kabel 1-0. Opet su Riječani bili bolji od Dubravaša, kao i protekle sezone kada su slavili na Grana Klaki. Pogodak odluke pao je u 37.minuti kada je Miroslav Iličić nakon prekida svladao vratara Maria Mustapića. Pokušavali su Dubravaši u nastavku stići barem do boda, a najbolju prigodu u 57.minuti nije iskoristio Mihovil Šutalo koji je pogodio gredu.

DUBRAVA TIM KABEL – ORIJENT 1919  0-1  (0-1)

Sesvete: Stadio Sv.Josip Radnik. Gledatelja 250.
Sudac. J.Titlić (Hrvace)

Dubrava Tim Kabel: Mustapić, Čolić (Od 46’Cerovec), Alghoul (Od 68’Pasariček), Juranović, El Saleh, Mudražija, Boršić, Džaferović, Cruz, Šutalo (od 81’Valentić), Kelemen.
Orijent 1919: Berković, Mulac, Gerc (Od 63’Fatić), Iličić, Smolčić, Monjac (od 74’Flego), Liber, Mohorovičić (Od 77′ Šantek), Vidas, Črnko, Tadejević.

Dubravaši već u srijedu, 2.listopada gostuju kod Hrv.Dragovoljca.