Šugić ”Pokazali smo karakter”..

Dubrava Tim Kabel je osvojila bod u Čakovcu i tako uoči dvotjedne pauze ima sedam bodova iz prva tri kola što zasigurno može veseliti sve ljubitelje nogometa. Samo lošijih desetak minuta u početku susreta odvelo je momčad Krešimira Sunare u zaostatak 0-2 što nije bilo jednostavno dohvatiti, ali i uz promašeni kazneni udarac Dubravaši su mogli do pobjede uz samo malo više koncentracije u završnici akcija ”U prvom poluvremenu nismo najbolje ušli u utakmicu iako smo se cijeli tjedan pripremali za njihov visoki presing. Nismo dobro reagirali što nas je odvelo u zaostatak 0-2. Uspijeli smo se nekako posložiti i do kraja poluvremena smanjiti iako smo bili u grču stvarali smo šanse iz polukontre i kontre. Drugo poluvrijeme smo promjenili sustav i formaciju, stali na loptu i to je bila jedna druga priča. Nažalost jedan penal nismo realizirali, ali smo pokazali karakter i nastavili dalje igrati i na kraju uzeli zasluženi bod. Mogli smo i više, ali kako je izgledalo prvo poluvrijeme mislim da ne smijemo biti nezadovoljni. Imamo sada dva tjedna da se još bolje posložimo i uigramo, te dočekamo Inter u jednom dobrom izdanju”..kazao je Mirko Šugić koji je ušao u igru u 46.minuti i bio značajan faktor osvajanja vrijdnog boda.